(ФОТО) Манасков е на седмо небо – Ужива со љубената во Миконос

Дејан Манасков неодамна се врати од Миконос. Ракометарот уживаше со својата девојка, а дека имаа одмор за паметење, кажуваат и фотографиите на социјалните мрежи.

 

Двајцата покрај со коктели и плажа, се забавуваа и во водени спортови.

Насмевките на нивните лица покажуваат дека дозата адреналин и тоа како им беше добредојдена.

(Извор/Вистина.мк)

Scroll to Top