(ФОТО) Пејачката Малинкова знае како да провоцира

Нашата пејачка Наташа Малинкова ги следи светските трендови и не се плаши да покаже гола кожа.

Нејзиното извајано тело често го истакнува со соодветен моден избор, а кога стака да провоцира на социјалните мрежи, типката точно знае како да го направи тоа.

Позираше во бикини и џемперче со дупчиња горе, кое во прв план ги стави нејзините бујни гради. Сексапилната Наташа жешкиот ден го направи уште пожежок.

Scroll to Top