(ФОТО) Презентерката на метео на МТВ во бикини е вистинска риба

By

Наташа Алексоска која ја презентира временската прогноза на МТВ, секогаш ја гледаме средена од глава до пети. Кога ќе облече бикини, таа е вистинска риба.

Наташа е сопруга на спортскиот новинар Роберт, со кого има ќеркичка.

(Извор/Вистина)

Ќе ви се допадне

4Anime blood c 4anime: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview

AniWatch watch anime dub: Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 10