(ФОТО) Ристе Ристевски ја објави првата фотографија по победата

By

Ристе Ристески со помош на гласовите од публиката синоќа ја однесе победата во „Ѕвездите на Гранд“.

Македонецот очигледно беше миленик на публиката, а неговиот ангелски глас ги освои сите.

Доцна синоќа по завршување на финалето, Ристе на Инстаграм објави фотографија на која позира со статуетката.

Фтогорафијата собра илјадници лајкови, а како и каде беше прославена победата останува да погодуваме.

[URIS id=356700]

Ќе ви се допадне

KissAnime: Project ARMS: The 2nd Chapter anime episode 26 online free at https://kissanime.mx kissanime boruto

Website https://4anime.biz: Watch The Laws of the Universe: Part 0 (Dub) 4anime Episode Full 4anime chromecast

Watch My Wife is the Student Council President! Episode 12

Website https://animedao.nl: Watch Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's Report (Dub) animedao Episode Full fruits basket animedao

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/kissanimemx/profile/

Tldrlegal: https://tldrlegal.com/users/gogoanimebe