(ФОТО) Сања Кужет објави фотографија со Ристе Ристевски

Ристе Ристевски ни донесе победа, откако учествуваше во популарното шоу „Ѕвездите на Гранд„ и ги собра гласовите од публиката.

Но не само тоа тој ги собра симпатиите и од жирито а и од водителката Сања Кужет, која на својот профил објави фотографија од  нашиот Ристе и напиша:

-Пред година дена, а сега победник, напиша во описот убавата црнокоса.

[URIS id=356859]

Scroll to Top