(ФОТО) Сања Кужет објави фотографија со Ристе Ристевски

By

Ристе Ристевски ни донесе победа, откако учествуваше во популарното шоу „Ѕвездите на Гранд„ и ги собра гласовите од публиката.

Но не само тоа тој ги собра симпатиите и од жирито а и од водителката Сања Кужет, која на својот профил објави фотографија од  нашиот Ристе и напиша:

-Пред година дена, а сега победник, напиша во описот убавата црнокоса.

[URIS id=356859]

Ќе ви се допадне

https://animeflv.uk free anime online

AnimeFreak: Hong Kil-dong anime episode Full online free at https://animefreak.ws animefreak chatango

TwistMoe: Chocotto Sister anime episode 24 online free at https://twistmoe.net stream anime online

Website https://gogoanime.be: Watch Souryo to Majiwaru Shikiyoku no Yoru ni... gogoanime Episode 4 gogoanime haikyuu

Sites google: https://sites.google.com/view/animedao-official/home

Vhearts: https://vhearts.net/animefreakws