(ФОТО) Сузана Гавазова во секси бикини го запали Охрид!

By

Фолкерката Сузана Гавазова подолг период правеше пауза од работата и беше посветена на мајчинството.

Неодамна таа повторно се врати на настапите и работата, но секој слободен момент го користи за уживање со сопругот и нејзините две ќерки.

Како и многу познати кај нас, викендов и Гавазова се разладуваше во Охрид заедно со сопругот. Во розево бикини од кои извираат нејзините бујни гради, таа го запали Охрид позирајќи на јахта.

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Ќе ви се допадне

AnimeDao haikyuu season 2 animedao: Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 12

AnimeHeaven anime heaven org: Watch My Hero Academia (Dub) Episode 3