(ФОТО) Свадба на плоштад за време на големиот спортски настан

By

Младата двојка реши да го овековечи својот момент на венчавање, токму на плоштадот на Скопје, во моментите кога течат подготовките за големиот спортски настан, одржување на Супер – Купот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед.

Екипата на Репортер им посакува многу љубов и им го честита големиот ден.

Ќе ви се допадне

AnimeDao: Karakurizoushi Ayatsuri Sakon anime episode 26 online free at https://animedao.nl animedao pokemon

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

TwistMoe: Azumanga Daioh: Gekijou Tanpen anime episode Full online free at https://twistmoe.net english anime

Website https://gogoanime.be: Watch Samurai Spirits 2 gogoanime Episode 2 gogoanime my hero academia

Mastodon: https://mastodon.social/@animeflixnl

Dogforums: https://www.dogforums.com/members/animefreakws.320823/#about