(ФОТО) Татјана Стојановска во бикини

By

Taтјана Стојановска веќе години наназад ни е позната како презентерка од малите екрани, а многу од гледачите токму неа ја избираат за свој омилен ТВ лик. Секогаш средена и умерена, таа е пример за вистинска дама.

Но пред да стане презентерка Татјана Стојановска се натпреваруваше за Мис на Македонија во 1992 година и триумфираше на првиот самостоен избор за убавина во нашата земја.

Ќе ви се допадне

My Hero Academia 4 (Dub) (https://animeflix.nl/m/vPPg) Episode 25 at ANIMEFLIX animeflix i want to eat your pancreas

Watch The King's Avatar 2 Episode 3 at website https://animeplanet.cc. See more darling in the franxx episodes anime planet