(ФОТО) За првпат во јавноста: Хелена Роза го покажа бебето

By

Хелена Роза деновиве стана мајка по втор пат и на свет донесе син. Веста за приновата ја објави нејзиниот партнер, Игор, кој преку социјалните мрежи откри дека е пресреќен што за прв пат во животот станал татко.

На Инстаграм, Роза ja објави првата фотографија од сопругот и бебето.

Proud daddy 🍼👨‍👩‍👧‍👦🥂🌞 #oneweekoldbaby

A post shared by Helena Roza (@helena.roza) on

Ќе ви се допадне

Watch Noblesse Episode 10 (https://animeheaven.pro/m/pAoW/ep-10) at AnimeHeaven dragon ball z anime heaven

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 1 at website https://funimationfree.com funimation france