(Фото) Заев на мотор со синот Душко

By
Премиерот Зоран Заев викендов го помина во друштвото на својот син Душко. Двајцата заедно возеа мотори по падините на Беласица.
Премиерот кој е познат моторџија, претходно возеше мотор и со министерот за надворешни работи, Никола Димитров.
Зоран Заев се пофали на социјалните мрежи, а под фотографиите доби еден куп пофални коментари дека е добар моторџија.

 

Ќе ви се допадне