Лила на обожавателите им прати жешка честитка од плажа!

By

Нашата позната водителка Лила Филиповска го ужива летото до последен сончев зрак.

dobivaj vesti na viber

Продолжениот викенд за празникот таа го искористи за да ужива на плажа покрај море кај јужниот сосед, па оттаму им прати жешка честитка на својата армија обожаватели.

-Среќен празник, среќен ден, напиша Лила во описот на провокативната фотографија каде позира во костим за капење, свртена кон сонцето апсорбирајќи го последните летни септемвриски зраци за дополнителен тен.

Инаку, наскоро започнува новата сезона на квиз-шоуто „Се или нешто“, а Лила со нови сили и енергија ќе ја стартува седмата сезона, со нови натпреварувачи и секако борба со банкарот.

Ќе ви се допадне

sun win

tải sunwin

game bài sunwin

sunwin game bài sunwin game bài sunwin

sun win