Македонската пејачка прослави 5 години брак: Доби прекрасно изненадување од сопругот

By

Нашата поп пејачка деновиве прослави пет години брак.

Елена Петреска со својот сопруг Андреј Толевски има две дечиња, но ужива во љубовта како во периодот кога беа во врска и пеперутки летаа на сите страни.

Доказ за тоа се вљубените фотографии на социјалните мрежи и насмевката на нејзиното лице.

Инаку за магичниот ден и прославувањето пет години брак, Андреј ја изненади саканата со балон со бројот 5, голема корпа цвеќе и уште низа други балони. Романтично за очи, убаво за срце!

На ова пејачката одговори:

„Сум се вљубувала многу пати… секогаш во тебе. Среќна годишнина љубов моја!“

I’ve fallen in love many times… always with You! ❤ Happy anniversary my love! #tothemoonandback @andrejpit

A post shared by Elena Petreska 🎼🎧🎤 (@elenapetreskamusic) on

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Maruruk's Everday (Dub) animepahe Episode 4 english dubbed anime

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

KissAnime: Triton of the Sea (1979) anime episode 2 online free at https://kissanime.mx watch animes

https://animefreak.ws anime freak

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimebe/about

Forums eugensystems: https://forums.eugensystems.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=102006