Ноне се огласи од Јамајка: Луѓе, не сум трудна, дебела сум!

By

Некогашната македонска поп-пејачка, Ноне Неделковска деновиве ужива на Јамајка, заедно со своето момче Рајан кој е таму роден. По неколкуте фотографии кои таа ги објави оттаму, дел од домашните медиуми излегоа со информации дека таа е бремена, а слични кометарии можеа и да се прочитаат на социјалните мрежи.

Сепак, велешанката брзо, и на духовит начин ги демантираше овие написи преку својот Фејсбук профил на кој предмалку напиша:

– Луѓе, не сум трудна…дебела сум.  Фала пријатно.

Ќе ви се допадне

watch anime free. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

dubbed anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

AnimeFreak TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

anime freak tv My Hero Academia (Dub)

My Hero Academia Episode 8

AnimeFreak Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 150