Палашоска се лула на охридско кајче

By

Фолк пејачката Џесика Палашоска, летните денови ги минува во Охрид. Таа на Инстаграм објави фотографијa на која позира на чамец.

Фолк пејачката за годинава најави дека има во план да направи голем проект, а во план се неколку турнеи кои ќе ги има надвор од Македонија.

Ќе ви се допадне