ВИДЕО: Ристе Ристески потврди дека победата на Алекса Перовиќ е наместена?!

By

Во големото грандиозно финале на 11-тата сезона по ред на „Ѕвездите на Гранд“ победија Ристе Ристески (од публиката, со повеќе од 76.000 смс гласови) и Алекса Перовиќ (од жирито), но на социјалните мрежи не стивнуваат коментарите.

Имено, за разлика од Ристе Ристески и Армин Дедиќ, Алекса Перовиќ не беше премногу голем фаворит во текот на целото шоу, но во финалето се случи пресврт и наеднаш целото жири гласаше со максимални 12 поени за Алекса, што во јавноста предизвика сомнение за наводна наместена победа.

Што мисли Ристе на оваа тема, погледнете од следното видео:

Секако, станува збор за шега меѓу победниците. Алекса е во улога на водител и му поставува прашања на својот колега, а Ристе без премногу размислување му вели дека му ја наместиле победата.

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime online GoGoAnime High School DxD

Attack on Titan

watch anime online GoGoAnime Attack on Titan

GoGoAnime Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

free anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)