Семејство Тарчуловски блеснаа на свадба

Скоцкани од глава до пети, фолк пејачката Соња Тарчуловска и нејзиниот сопруг Јохан, викендов одлично се забавуваа на свадба на нивни пријатели. И двајцата со нивниот младешки лик, успеаја да го свртат вниманието кон себе, а некои дури и не можеа да ја препознаат Соња. Имено пејачката направи вистинско освежување, а шминката целосно ѝ го промени ликот.Сепак има и такви кои сметаат дека како и повеќето убавици, така и за Соња, неизбежен дел од нејзиниот живот е фотошопт, па сметаат дека компјутерски, доста работи променила кај себе.

dobivaj vesti na viber

 

Scroll to Top