Сораја, еден месец по породувањето, се забавува на концерт на Ана Николиќ во Загреб

Српската старлета Сораја Вучелиќ (36) која неодамна стана мајка на синот Кан, првпат по породувањето е фотографирана во позната загребска дискотека на концерт на Ана Николиќ во Загреб.

Сораја била облечена во црвен мини фустан со длабоко деколте и мрежести хулахопки.

Сораја објави и неколку фотографии и видеа на Инстаграм, а многумина коментираа дека изгледа како да не се породила.

Scroll to Top