(ВИДЕО) Снеже Велков ги покажа стомачните мускули

Некогашната водителка ја обожава професијата пилатес инструктор и секој нареден час ужива во неа. „Тренирај како ѕвер, изгледај како убавица“ е мотото на Снеже Велков.

Деновиве Снеже објави видео од салата за вежбање каде нејзините прамени коса летаат наоколу, а облечена во беби дол и хеланки го покажува своето витко тело. Мајчинството воопшто не го промени секси изгледот на Снеже.

Scroll to Top