Жена умре по пет часа секс

By

32 годишна жена позната под прекарот „Ѕвер“ починала во хотел по повеќечасовен секс.

Мажот кој имал сексуален однос со несреќната жена открил дека тие биле во колумбијски хотел, каде се договориле да користат дрога за зголемување на сексуалната желба. Потоа, се впуштиле во сексуална акција која по зборовите на мажот траела 5 часа без прекин.

Кога завршиле, жената се пожалила дека и се врти во главата, по што се онесвестила. Нејзиниот партнер повикал брза помош која утврдила дека се работи за смрт предизвикана од срцев удар.

Докторите објаснуваат дека срцевиот удар бил резултат на користењето на дрога, но и на големиот физички напор кој траел толку долго.

Ќе ви се допадне

Your Name. Episode Full at Crunchyroll crunchyroll only one free trial per payment method

My Hero Academia Season 2: Hero Notebook (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/EjEv) Episode Full at KissAnime kissanime free