(Видео) Голман среде натпревар истепа соиграч

By

Бизарен инцидент се случи на натпревар во Северна Ирска. На натпреварот Гленторан-Колерејн, голманот на домашниот тим, Арон Меки, физички го нападна соиграчот, Боби Барнс.

По голот што го постигнаа фудбалерите на Колерејн, голманот го нападна својот соиграч. Судијата веднаш му покажа црвен картон.

Натпреварот заврши без победник 2:2.

Ќе ви се допадне

KissAnime: Tiger Mask W anime episode 38 online free at https://kissanime.mx legend of korra kissanime

Code Geass: Hangyaku no Lelouch Recaps (https://animefreak.ws/m/lKg4) Episode 2

Website https://animeflix.nl: Watch Pandora to Akubi animeflix Episode 2 animeflix legal

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Non Non Biyori Repeat Episode 12