(Фото) Италијанска кошаркарка се соблече за „Плејбој“

By

Италијанската кошаркарка Валентина Вињали се соблече за „Плејбој“.  Таа освен кошарка, се занимава и со манекенство. Таа учествуваше и на изборот за убавина Мис на Италија, кога пред девет години беше во финалето на изборот за најубава Италијанка.

View this post on Instagram

I know I’m bad 😌👑

A post shared by VALENTINA VIGNALI (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

all green everything 🐸💚🐢🦜🍀

A post shared by VALENTINA VIGNALI (@valentinavignali) on

Ќе ви се допадне