Хулк по четврти пат ќе стане татко, овој пат со внуката на бившата жена

By

Бразилскиот напаѓач на Атлетико Минеиро, Живанилдо Виеира де Соуза, попознат како Хулк, по четврти пат ќе стане татко, овој пат со Камила Анжело, новата сопруга, која  е внука на неговата поранешна сопруга.

Камила (31) е внука на поранешната сопруга на Хулк, Ира Анжело де Соуза (33) со која поранешниот фудбалер на Порто беше оженет од 2007 до 2019 година и со која има три деца, пред Хулк да почне врска со внуката неколку месеци по нивната разделба.

35-годишниот Хулк блескаше во Европа со Порто и Зенит Санкт Петерсбург, пред да замине во Кина, каде што играше за Шангај СИПГ, за неодамна да се врати во татковината.

Ќе ви се допадне

Watch Big Wars (Dub) Episode Full

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch Saint Beast: Seijuu Kourin-hen Episode 6

AnimeHeaven: Keep it a Secret from Maria-sama anime episode 11 online free at https://animeheaven.pro anime heaven website

Issuu: https://issuu.com/gogoanimebe

Instagram: https://www.instagram.com/gogoanimebe/