Икарди ја изневерил Ванда, крај на славната романса

By

Заврши славната романса помеѓу Ванда Нара и Мауро Икарди. Медиумите во Франција, на големо пишуваат дека се е завршено меѓу парот. Првиот сигнал пристигна од Инстаграм каде што Ванда објави стори на кое пишуваше: „Уништи уште едно семејство поради една курва“.

dobivaj vesti na viber

Освен пораката на стори Ванда ги избришала заедничките фотографии со Икарди.

Двојка стана позната затоа што во минатото Икарди го навлече гневот на јавноста кога ја „украде“ Ванда од неговиот тогашен пријател Макси Лопез.

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

watch subbed anime Attack on Titan Final Season

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 9

watch subbed anime BANANA FISH

online anime Attack on Titan Season 2

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)