Нејмар ја промени фризурата по настапот на Копа Америка

By

Бразилецот Нејмар по настапот на Копа Америка ја промени фризурата. Тој е познат дека сака да експериментира со фризурите, па кратката црна коса ја замени со долги руси плетенки.

Фотографијата со новиот имиџ на Нејмар ја објави неговиот сонародник и поранешен бразилски капитен Кафу. За потсетување, Бразил загуби во финалето на Копа Америка од Аргентина со 1:0.

 

 

Ќе ви се допадне

Watch Toradora!: Bento Battle (Dub) Episode Full

Watch Kaleido Star: Legend of Phoenix - The Layla Hamilton Story Episode Full

WCOStream: Tenchi Muyo! Ryo-Ohki anime episode 6 online free at https://wcostream.cc we bare bears wcostream

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Muare: https://muare.vn/shop/anime-freak/770815

Dribbble: https://dribbble.com/gogoanimelol/about