Синот на Михаел Балак загина во сообраќајка

By

Синот на легендарниот германски фудбалер Михаел Балак, Емилио (18) загина во сообраќајка во Португалија. Како што пренесуваат медиумите, инцидентот се случил рано утринава по 2 часот во Троја, јужно од Лисабон. Тој возел четирицикл по што загубил контрола поради нерамниот терен.

Моторот се превртел и паднал врз него. Полуостровот е познато туристичко

Набрзо пристигнале пожарникари кои го извадиле момчето, докторите се обиделе да го оживеат, но се било залудно, синот на Михаел Балак починал. Семејството Балак се уште се нема огласено, но неговиот поранешен клуб Челси изрази сочувство на социјалните мрежи.

Полуостровот е познато туристичко место во Португалија и Михаел Балак пред неколку години таму купил имот.

Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch Claymore (Dub) wcostream Episode 26 close enough wcostream

Little Charo 2: Adventure in the Middle World (Dub) (https://animekisa.in/m/jBDg) Episode 5

Website https://animetv.cc: Watch Majokko Megu-chan animetv Episode 56 anime tv shows netflix

Website https://animebee.to: Watch Toilet-bound Hanako-kun (Dub) animebee Episode 12 free anime online

Stationfm ning: http://stationfm.ning.com/profile/animeflixnl

Letterboxd: https://letterboxd.com/gogoanimebe/