Ентони Хопкинс ја нема видено ќерка си повеќе од 20 години

Британскиот актер и прочуен оскаровец Ентони Хопкинс ја нема видено својата ќерка Абигејл Хопкинс повеќе од 20 години. Тој за нивниот однос речиси никогаш не …

Ентони Хопкинс ја нема видено ќерка си повеќе од 20 години Прочитај повеќе »