(Фото) Адам Сендлер од салон за педикир им се закани на папараците

Американскиот комичар Адам Сендлер бил снимен за време на посетата на козметички салон во Лос Анџелес. Глумецот се вознемирил кога забележал еден папараците како му …

(Фото) Адам Сендлер од салон за педикир им се закани на папараците Прочитај повеќе »