Адил Рами

Фудбалерот Адил Рами се пофали дека со Памела имале секс 12 пати на ден

Францускиот фудбалер Адил Рами се пофали дека имал секс по 12 пати дневно со Памела Андерсон во текот на нивната врска која заврши откако поранешниот секс …

Фудбалерот Адил Рами се пофали дека со Памела имале секс 12 пати на ден Прочитај повеќе »

Памела Андерсон ја помеша Индија со Хрватска

Поранешната плејбој зајчица Памела Андерсон објави пост на својот Твитер налог, на кој ги помеша земјите Индија и Хрватска. Памела прво напиша дека милион луѓе …

Памела Андерсон ја помеша Индија со Хрватска Прочитај повеќе »

Scroll to Top