Шведски пратеник спаси бебе кое се давеше во реката Морача

Шведскиот пратеник Аднан Дибрани спаси бебе кое се давеше во реката Морача во Црна Гора, пренесе „Топ чанел“ во Тирана. Бебето чија баба се удавила …

Шведски пратеник спаси бебе кое се давеше во реката Морача Прочитај повеќе »