Адриана Лима

Адријана Лима конечно одговори на коментарите дека лицето и „пука“ од ботокс

Изгледот на познатата бразилска манекенка Адријана Лима наголемо се коментира по нејзиното трето породување во август минатата година, кога со филмскиот продуцент Андре Лемер го …

Адријана Лима конечно одговори на коментарите дека лицето и „пука“ од ботокс Прочитај повеќе »

(Фото) Адријана Лима објави фотографија со синот Цијан и објасни какво значење има името

Познатата манекенка Адријана Лима објави фотографија од својот син и напиша; „Ти го допре моето срце. Те сака мама, Цијан“. Поранешната сопруга на кошаркарот Марко Јариќ …

(Фото) Адријана Лима објави фотографија со синот Цијан и објасни какво значење има името Прочитај повеќе »

Scroll to Top