Адриен Банфилд Норрис

Почина Ден Мекаферти, пејачот на шкотската група „Назарет“

На 76-годишна возраст почина Ден Мекаферти, еден од основачите и долгогодишен пејач на шкотската хард рок-група „Назарет“. Басистот Пит Егњу ја објави смртта на пејачот …

Почина Ден Мекаферти, пејачот на шкотската група „Назарет“ Прочитај повеќе »

Бившата на Кличко четири години ја нема видено ќерка си, ѝ ја зел и ја однел во Украина, а никогаш не ѝ ја врати

Актерката Хајден Панетиери во новата епизода на шоуто Red Table Talk раскажа дека веќе четири години не ја има видено ќерка си Каја. На почетокот …

Бившата на Кличко четири години ја нема видено ќерка си, ѝ ја зел и ја однел во Украина, а никогаш не ѝ ја врати Прочитај повеќе »

Scroll to Top