(Видео) Боксер заврши во затвор, затоа што го излажал судијата дека банкротирал

Големата боксерска ѕвезда Адријан Брунер заврши зад решетки затоа што ја излажал судијката дека банкротирал. Поранешниот светски шампион во четири тешки категории заврши во затвор …

(Видео) Боксер заврши во затвор, затоа што го излажал судијата дека банкротирал Прочитај повеќе »