агенција

Директорката што ги оставила децата во Италија била блиска со газдата на агенцијата

Менча Зафирова е в.д. директорката на гимназијата „Св.Кирил и Методиј“ од Неготино, која оставила двајца средношколци сами во Италија, пишува „Лидер“, повикувајќи се на родителите …

Директорката што ги оставила децата во Италија била блиска со газдата на агенцијата Прочитај повеќе »

Агенција му нудела на познат бизнисмен секс со  Меган Фокс

Бизнисменот Ју Мартин Ксу во јавноста рече дека поднел тужба против една агенција  бидејќи, како што вели, премногу платил за „сексуални услуги“ за жена „од …

Агенција му нудела на познат бизнисмен секс со  Меган Фокс Прочитај повеќе »

Scroll to Top