Нема крај на сагата Орданоски-Агнеса: Абе, женче, мислиш ќе те памтат мажи по парфемот

Брачниот пар Орданоски повторно се главна тема на социјалните мрежи. По последното интервју на Агнеса, Роберт ја обвини поранешната сопруга дека само мажи ѝ се вртеле …

Нема крај на сагата Орданоски-Агнеса: Абе, женче, мислиш ќе те памтат мажи по парфемот Прочитај повеќе »