Јелена Карлеуша најави концерт

Српската пејачка Јелена Карлеуша го искористи моментот на олабавување на мерките од коронавирусот и на социјалните мрежи го најави својот концерт, кој е закажан за …

Јелена Карлеуша најави концерт Прочитај повеќе »