(Видео) Почина акробатка откако падна од трапез

Кинеска акробатка почина откако падна од трапез за време на настап. Во видеото кое се прошири на социјалните мрежи, 37-годишната кинеска акробатка Сун Муму паднала …

(Видео) Почина акробатка откако падна од трапез Прочитај повеќе »