Судот ја отфрли тужбата против Кевин Спејси за сексуален напад врз 14-годишно момче

Судот во Њујорк ја отфрли тужбата против актерот Кевин Спејси за сексуален напад, пишува Би-би-си.Случајот го покрена Ентони Рап, кој тврди дека актерот го допирал …

Судот ја отфрли тужбата против Кевин Спејси за сексуален напад врз 14-годишно момче Прочитај повеќе »