Кит Харингтон и Роуз Лесли станаа родители по вторпат, добија ќерка

Актерите од серијата „Игра на тронови“, Кит Харингтон и Роуз Лесли го добија нивното второ дете. Публицистот на Харингтон ја потврди веста за новинската агенција …

Кит Харингтон и Роуз Лесли станаа родители по вторпат, добија ќерка Прочитај повеќе »