200 Македонки ќе станат невести годинава

Вчеравечер во Мериот хотел се одржа шестиот The Bridal Fashion Night каде околу 200 идни невести одбираа совршена венчаница. Модната вечер за невести беше во организација …

200 Македонки ќе станат невести годинава Прочитај повеќе »