Меган ќе го позајми гласот во „Симпсонови“

Американскиот продуцент и сценариост Ал Џин ја поканил Меган Маркл да се приклучи во култната анимирана серија Симпсонови за да го позајми својот глас на …

Меган ќе го позајми гласот во „Симпсонови“ Прочитај повеќе »