Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла

Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово. Стабилни се, а во нив нозете изгледаат совршено издолжени и секси. Моделите …

Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла Прочитај повеќе »