Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла

By

Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово.

Стабилни се, а во нив нозете изгледаат совршено издолжени и секси. Моделите на ваквиот тип сандали се впечатливи и ќе ја разиграат секоја модна комбинација.

Одлични се за дневни излегувања, за на работа или за навечер.

Ние ги одбравме најубавите модели на сандали со дебела штикла со кои сигурно нема да направите погрешен избор:Click to enlarge image 16.jpg

 

Ќе ви се допадне

Watch Death Note (Dub) Episode 35 at AnimePlanet arifureta shokugyou de sekai saikyou anime planet

The Devil is a Part-Timer! (Dub) Episode 13 at website https://gogoanime.be gogoanime site