Добар сум, рече Агуеро по гласините дека поради проблемите со срцето ја завршува кариерата

Фудбалерот на Барселона, Серхио Агуеро се јави по гласините за проблемите со срцето. Тој пред десетина дена на мечот со Алавес во шпанското фудбалско првенство …

Добар сум, рече Агуеро по гласините дека поради проблемите со срцето ја завршува кариерата Прочитај повеќе »