Кошаркари, тренери и навивачи од ист тим среде натпревар се тепале меѓу себе

Кошаркарите, тренерите и навивачите од кошаркарскиот клуб Албес, кој игра во третата македонска лига, се тепале меѓу себе на натпреварот со Спарта. Инцидентот се случил …

Кошаркари, тренери и навивачи од ист тим среде натпревар се тепале меѓу себе Прочитај повеќе »