Згодни чуварки се осудени затоа што имале секс со затвореници

Велика Британија ја тресе голем секс скандал. Во познатиот затвор ХМП Бервин, кој се наоѓа во Рексам, Северен Велс, четири затворски чуварки имале секс со …

Згодни чуварки се осудени затоа што имале секс со затвореници Прочитај повеќе »