Американската НФЛ ѕвезда Алекс Колинс загина во сообраќајка

Американската НФЛ ѕвезда Алекс Колинс загина во сообраќајка. Поранешниот играч на Сиетл и Балтимор го загубил животот, возејќи мотор. Колинс за момент изгубил контрола и …

Американската НФЛ ѕвезда Алекс Колинс загина во сообраќајка Прочитај повеќе »