Дадар ја нашминка Северина, нивната соработка трае 17 години

Македонскиот мејкап артист Александар Дадар се погрижи за изгледот на хрватската ѕвезда Северина, која синоќа направи забава за паметење во „Мош бар“ во Скопје. „Шминка …

Дадар ја нашминка Северина, нивната соработка трае 17 години Прочитај повеќе »