Синот на Босанац му се заканувал на татко му дека ќе го убие, па завршил во притвор

Синот на познатиот композитор и член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Драган Стојковиќ Босанац, Александар, бил приведен во мај за семејно насилство. Некои од …

Синот на Босанац му се заканувал на татко му дека ќе го убие, па завршил во притвор Прочитај повеќе »