Алесандра Амбросио го прослави 42, роденден во друштво на непознат маж

Бразилската манекенка, Алесандра Амбросио го прослави својот 42. роденден со пријателите во родниот Флоријанполис, Бразил, а видена е во друштво на непознат маж со кој …

Алесандра Амбросио го прослави 42, роденден во друштво на непознат маж Прочитај повеќе »