Руски милијардер на сопругата ѝ подари јахта за роденден

Рускиот милијардер Андреј Мелниченко на својата сопруга, Александра Николиќ ѝ подари јахта за 43. роденден. Двајцата се 15 години во брак, а се запознале во …

Руски милијардер на сопругата ѝ подари јахта за роденден Прочитај повеќе »